Takimi me gjimnazistët/ Kryemadhi: Koha që Shqipërinë ta drejtojnë të rinjtë

Takimi me gjimnazistët/ Kryemadhi: Koha që Shqipërinë ta drejtojnë të rinjtë

19:29, 24/10/2020
A+ Aa A-

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar ditën e sotme një takim me të rinjtë gjimnazistë. Kryemadhi ka theksuar ndër të tjera se është koha që të ardhmen e Shqipërisë ta drejtojnë të rinjtë

Faleminderit Zot që na ke bekuar me këta të rinj të mrekullueshëm tek të cilët mund të besojmë për një të nesërme më të mirë. Faleminderit të rinjve të LSI për dedikimin tuaj!

Është koha që të ardhmen e Shqipërisë ta drejtojnë të rinjtë!

Suksese gjimnazistëve të LRI-së së Tiranës dhe Shqipërisë. Jemi bashkë për ta bërë Shqipërinë shtëpinë e të rinjve. 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco