Bleona Qereti këndon nesër në takimin elektoral të Mike Pence

Bleona Qereti këndon nesër në takimin elektoral të Mike Pence

21:42, 21/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti e cila punon dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mësohet se do të këndojë ditën e nesërme në fushatën e zv/ Presidentit amerikan, Mike Pence.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja që shkruan:

‘Unë u konfirmova 100 % për të kënduar për Mike Pence nesër’

Qereti mbështet fushatën e Trump në këto zgjedhje, që do të mbahen më 3 nëntor.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku21/10/2020 23:13

Gooo Bleona, në anën e drejtë të historisë !!!!

Shto koment

Denonco