A do reagojë SPAK për aferën e inceneratorëve? Rrjeti shpërthen me meme

A do reagojë SPAK për aferën e inceneratorëve? Rrjeti shpërthen me meme

19:02, 21/10/2020

Afera e inceneratorëve është dosja më e nxehtë që ka në dorë SPAK. Kështu do deklaronte në SYRI TV, gazetarja Klodiana Lala.

Presioni mbi SPAK po shtohet, ndërkohë që faktet e publikuara tregojnë për një abuzim prej qindra milionë eurosh.

Por a do të reagojë SPAK ndaj këtyre denoncimeve, që kanë në shënjestër kryeministrin Edi Rama, ministrin Arben Ahmetaj dhe të tjerë zyrtarë të qeverisë?

Disa padi janë depozituar, ndërkohë që deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim nga SPAK. Në pritje të reagimeve, rrjetet sociale janë mbushur me meme. Ndiqini disa më poshtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco