‘Ndërtimi i Plazzës’/ Vasili-Iris Luarasit: Si mund të gënjeni kaq shumë?

‘Ndërtimi i Plazzës’/ Vasili-Iris Luarasit: Si mund të gënjeni kaq shumë?

16:13, 21/10/2020

Nën kryetari i LSI-së Petrit Vasili ka përgënjeshtruar deklaratën e Iris Luarasit, ku në emisonin Opinion u shpreh se lejen e ndërtimit të Hotel Plazzës e ka dhënë kryetari i PD-së Lulzim Basha.

Në postimin e tij në Facecook, Vasili ngre pyetje se si mund të gënjejnë kaq shumë dhe kaq trashë, pasi hoteli ka filluar  e quan një gënjeshtër të trashë, të ndërtohet në 14 janar 2007, firmosur nga Kryetari i Bashkisë Tiranës Edi Rama, brenda mandatit të dytë dhe që ushtroi pas kësaj edhe një mandat të tretë deri në vitin 2011.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Po si mund te genjejne kaq shume dhe kaq trashe ??

Kjo thote me gojen plot qe lejen per ndertimin e Hotel Plazzes e ka dhene Basha.

Ndersa Hoteli ka filluar te ndertohet ne 14 janar 2007 firmosur nga Kryetari i Bashkise Tiranes Edi Rama brenda mandatit te dyte dhe qe ushtroi pas kesaj edhe nje mandat te trete deri ne vitin 2011.

Asnje lloj partizanlleku politik nuk mund te justifikoje nje theqafje kaq te rende logjike!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Balo Bna24/10/2020 22:13

Kjo Luarasi është një femër 121 cm ,gjithë llak e bojë....që kur të kalon pranë të sjell ndjenjën tja fusësh një pordhe... Hale' në kuptimin më të plotë të fjalës...

I paemer24/10/2020 21:52

Iris Luarasi eshte shquar edhe ne inxhenieri ndertimi. Ju kuktohet kur prishte katin e pare qe ishte biznes dhe linte ne kembe katin dyte per banim. Me "batutat" e saj ben cmos te futet ne klubin e spiropalisteve

adiola24/10/2020 12:50

Erisi e ka mendjen per tu q...

alma24/10/2020 11:19

kjo eshte kare ku ka mend kjo kjo e ka mendjep per ...

Ripjellsja e flliqur 22/10/2020 13:19

E ku ka llogjikë Evisi..., për tjetër gjë shquhet ajo!

Shqiptari21/10/2020 18:55

MBAJINI MEND MIRE TE GJITHE FYTYRE-BAJGAT E PESHTIROSURA DHE BAJATE QE RAMA HODHI NE CDO STUDIO TELEVIZIVE KETO 8 VITE TE REGJIMIT TE TIJ NARKO-FASHIST!!! FYTYRA DHE PERSONAZHE TE PACIPE, TE PATURPSHME, TE PASKRUPUJ, QE JANE GATI PER CA PARA TE QELBURA, TE DEKLAROJNE PUBLIKISHT QE EDHE MUTI I RAMES HAHET!!! KETO FYTYRA BARBONESH DUHEN BALTOSUR DUHEN PSHURROSUR DHE FEKALOSUR SA HERE QE TE DALIN PERPARA NEPER RRUGE!

Stalini21/10/2020 18:22

Keto jane baxhellat -MAVI-qe mundohen ta mbrojne me fanatizem dhe me lloj -lloj-

Lleshi21/10/2020 18:14

Nuk ka .mundesi te genjeje kjo pasi eshte goxha intelektuale e " pavarur,".Pastaj po mori ndonje premtim nga i madhi budallaqe s'eshte te mos gejneje pak e per te fituar shume.

XOXO Ripjellsi21/10/2020 17:22

Irisi....haha, dhe kjo kaq trashë e hëngërka!

Ripjellsja e flliqur 21/10/2020 17:17

E ku ka llogjikë Evisi..., për tjetër gjë shquhet ajo!

Shto koment

Denonco