Paloka ironizon projektet 3D të Ramës: Vazhdon të premtojë ‘lesh’

Paloka ironizon projektet 3D të Ramës: Vazhdon të premtojë ‘lesh’

12:09, 21/10/2020
A+ Aa A-

Kryeministri Edi Rama e shfrenoi fantazinë e tij në konferencën e sotme për shtyp me të tjera projekte 3D.

Pas komenteve të Ramës për rrugë, porte dhe aeroporte 3D, reagoi edhe nënkryetari i PD, Edi Paloka.

“Duhet të kesh fytyrën e Rames që të vazhdosh të tallesh edhe pas tetë vitesh me shqiptarët!

Shqiptarët janë pa punë, pa shtëpi, pa bukë, pa mbështetje; për “meritë” të Rames jemi sot si popull në limitet e mbijetesës e megjithatë Rama ka pafytyrësinë të vazhdojë t’ju premtojë “lesh” në 3D.

“Lesh futurist” për të gjithë në mandatin e tretë!” shkruan Paloka.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fiku bashkis21/10/2020 14:55

E shfrenoi fantazine skizofreni i Surrelit, paska prit 8 vjet per te bere ne nje vend, ku kan ngel a nuk kan ngel 2milion banore, 7 aeroporte, 8 linja hekurudhore transballkanike, korridorin blu, 6 autostrada, 15 tunele, 5 hidrocentrale, dhe pasi mbajti fjalen per 300000 vende pune dhe perzuni 500000 shqiptare nga Shqiperia, do hapi dhe 300000 vende pune per pensionistet se vetem ata kan ngel ketu! A ka ngel mo shqiptar perveç Tualet Kasem katnarit dhe Dylqinja Spirobrimes qe e beson pinokun e Surrelit?!

Shto koment

Denonco