Gjuha e dhunës e Ramës/ Berisha publikon videon: Prandaj e akuzojnë për zhdëpje të familjarëve

Gjuha e dhunës e Ramës/ Berisha publikon videon: Prandaj e akuzojnë për zhdëpje të familjarëve

20:09, 19/10/2020
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një video me reagimet e kryeministrit Edi Rama ndaj gazetareve femra.

Sipas Berishës, kjo sjellje tregon se përse Ramën e kanë akuzuar për zhdëpje të familjarëve.

“Kjo është sjellja publike e turpshme para kamerave e mender kryeministrit ndaj gazetareve.

Prandaj dhe e kanë akuzuar për zhdëpje të familjarëve. Gjykojeni vetë!!” shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fiku i bashkis19/10/2020 20:44

Ky osht kryellumi dhe kryerrugaçi Edver Ram Palla qe akuzon te tjeret qe perdorin gjuhe rrugaçi! E kuptoni tashi pse ky skizofren ka ndare 4 gra, dhe drejt ndarjes do shkoje edhe me Linden sapo te shporret me 25 prill?!

Durrsi forever19/10/2020 20:33

S'del nai trim aty ke Fevziu t'ja rrasi nai shpull syve gamorit

Shto koment

Denonco