FOTO/ Denoncimi: Lal Plehu zhduk parkun e fundit të lojërave me dorë! Do ndërtojë pallate!

FOTO/ Denoncimi: Lal Plehu zhduk parkun e fundit të lojërave me dorë! Do ndërtojë pallate!

16:27, 19/10/2020
A+ Aa A-

Një qytetar ka denoncuar një tjetër akt banditesk të Bashkisë së Tiranës, e cila për interesa të mafies së ndërtimit, po prish edhe të paktat parqe lojrash me dorë të mbetura për të ndërtuar aty pallate.

Parku i fundit që do prishet është ‘Dajti’ i lojrave me dorë, pranë Inxhinierisë së Ndërtimit. Denoncimi i qytetarit është bërë public edhe nga ish-kryeministri Berisha.

Ato kane gjoba dhe ryshfete me valixhe.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Mirdita  z berisha  nuk e di jeni ne dijeni te nje masakre qe pp behet pran shtp tone ne zonen inchinjers se ndertimit te ish klubi lojrave me dote dajti Ne jemi banor qe ne gjeneze aty tek ajo zone qe nga 70  dhe kemi luajtur jemirritur ne ate objekt Jo me larg se pardje u mbyll pas nje sqarim c do behet ok po mendoj se pallate e qendra tregatre oa boll pse mos ngrem zerin per nje ambjemt sportiv sic ishte

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fiku bashkis19/10/2020 21:15

Lali dhjeri pedofili nuk po ben asgje te veçante perpos planit qe ka dhe objektivave qe ka riqelbja per shkaterrimin dhe rrenimin total te Tirones. Ai thjesht po vazhdon ne rrugen qe nisi shefi i tij Edver Ram Hajduti. Koha per kapjen e sapunit nga kjo bande shkaterrimtare me emrin riqelbje, po afron me shpejtesi marramendese, fundi i ketij llumi eshte i shpejte dhe i pashmangshem.

Shto koment

Denonco