Presidenca i përgjigjet Ramës: Buburrec trendi, as pampersat s’të bëjnë derman

Presidenca i përgjigjet Ramës: Buburrec trendi, as pampersat s’të bëjnë derman

15:35, 19/10/2020
A+ Aa A-

Vijojnë replikat në distancë midis presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama.

Vetëm pak pasi kryetari i qeverisë e cilësoi presidentin Ilir Meta si ‘komandant’ të LSI-së ka ardhur edhe përgjigja e zëdhënësit të presidentit Tedi Blushi.

Blushi shkruan;

“Buburrec Trendi” mos të flasë për kushtetutën pasi e ka përdhosur atë si bandit nga viti 2008 e deri tani

Reagimi i plotë:

Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani. Përndryshe, as pampersat s’të bëjnë derman! 

THELLOHU E REFLEKTO URGJENT!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco