VIDEO/ Ina Zhupa dhe Belind Këlliçi pengohen të denoncojnë aferën e inceneratorëve

VIDEO/ Ina Zhupa dhe Belind Këlliçi pengohen të denoncojnë aferën e inceneratorëve

14:31, 18/10/2020
A+ Aa A-

Partia Demokratike ka denoncuar dhunën e ushtruar nga strukturat shtetërore ndaj zedhënses së PD Ina Zhupa dhe kreut të FRPD Belind Këlliçi.

“Sot përfaqesuesit e opozitës Ina Zhupa dhe Belind Kellici u penguan me urdhër mafioz të bënin detyrën e tyre për të denoncuar aferën e mafias së plehrave në landfillin e Sharrës”, thuhet ne nje njoftim te opozitës .

Video tregon sesi dy perfaqësuesit e opozitës u agresuan njekohësisht nga brenda Landfillit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ripjellsi EDRAMA 18/10/2020 19:35

Skllevërit përdoren nga skllavopronarët kunder atyre që denoncojnë rendin e ri të Skllavo-Rilindjes moderne.

Fiku i bashkis18/10/2020 14:41

Skllavopronari dhjeri pedofili i bashkis, ka nxit skllevrit qe punojn ne mes te plerave per copen e bukes kunder perfaqsuesve te opozites qe kan shku me denoncu mafiozin e llumit te kombit Dhjeri Pedofilin.

Shto koment

Denonco