Bardhi publikon videon dhe pyet Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

Bardhi publikon videon dhe pyet Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

20:06, 17/10/2020

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi publikoi sërish një video në lidhje me skandalin e inceneratorëve.

Sipas tij, kryeministri Edi Rama duhet të përgjigjet se kush i ka marrë 75 milionë euro.

“Pas çdo klithme, pas çdo shantazhi fshihet vetëm frika për përballjen me drejtësinë! Kush janë pronarët e inceneratorëve? Një pyetje që e sfidoj Edi Ramën të përgjigjet. Njerëzit kanë të drejtë të dine, kush i ka marrë 75 milionë euro,” shkruan Bardhi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari17/10/2020 20:23

EDHE SOZIU I EDVIN RAMES, VER LLAPA, I GJATE ESHTE, AI NUK VJEDH, AI NUK GRABIT, AI NUK UA RREMBEN ATO QINDARKA NJEREZVE, POR UA KERKON ATO QINDARKA ME NDERSHMERI DHE ME PERULJE NJEREZVE! VER LLAPA ESHTE ME I NDERSHEM DHE ME I MORALSHEM SE SA SA SOZIU I TIJ, EDVIN KRISTAQ RAMA!!! VETEM BURGU TE PRET, O QELBESIRA I QELBESIRAVE! MALLKUAR QOFTE QELBESIRA DROGAXHI FATOS NANO, MALLKUAR QOFTE DERI NE QELIZEN E FUNDIT TE TIJEN DHE TE FEMIJEVE, NIPERVE DHE MBESAVE TE TIJ, QE NA E SOLLI NE SHQIPERI KRYEQELBESIREN ME TE NDYRE E ME TE PAFYTYRE TE KOMBIT SHQIPTAR! KRYEQELBESIRA QE NA RIKTHEU 20 VJET MBRAPA!!! POSHTE QELBESIRAT DHE KRYEQELBESIRI I KOMBIT SHQIPTAR!!!

Shto koment

Denonco