Shkullaku-Ramës: Përdore videomontazhin në SPAK. Ta kam falur!

Shkullaku-Ramës: Përdore videomontazhin në SPAK. Ta kam falur!

19:00, 17/10/2020
A+ Aa A-

Nuk ka vonuar kundërpërgjigja ironike e analistit Armand Shkullaku, ndaj kryeministrit Rama, pasi ky I fundit montoi një kronikë me zërin e tij si përgjigje ndaj analistit për inceneratorin e Elbasanit.

‘Nga Armand Shkullaku

Per videoklipin e Edi Rames qe ma kishte kushtuar me zerin e tij:

Po te beri pune kjo video e ky montazh per ne SPAK, ta kam fal’

VIDEO E RAMES

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari17/10/2020 20:41

SA MEGAVAT ENERGJI ELEKTRIKE KA PRODHUAR DJEGESI I PLEHRAVE TE ELBASANIT? KUJT IA KA SHITUR? ME CFARE CMIMI IA KA SHITUR? CFARE KONTRATASH KA ME BASHKINE E ELBASANIT PER PLEHRAT DHE ENERGJINE? NEJSE, NEJSE, SHKULLAKU TA KATHENE SHUME MIRE: KY VIDEO-MONTAZH NUK TE SHPETON DOT AS TY, AS ZAGARIN TEND AHMETAJ DHE AS BASHKEPUNETORET E TU NE KRIM,NGA 30 VITE BURG SECILIN!!!! SHKULLAKU KA PER TA SHKRUAR NEKROLOGJINE E CMENDURISE TENDE! JAM KURIOZ QE TE LEXOJ SE CFARE DO TE SHKRUAJNE BATON QELBESI DHE MERO GELBAZA PAS HUMBJES SE ZGJEDHJEVE.

Edi17/10/2020 19:43

Kesaj i thone KOQJA E GOMARIT KRYEMINISTER

Shto koment

Denonco