VIDEO e atentatit mafioz ndaj biznesmenit/ Berisha: Arben Malavita, do përgjigjesh personalisht

VIDEO e atentatit mafioz ndaj biznesmenit/ Berisha: Arben Malavita, do përgjigjesh personalisht

16:18, 17/10/2020

Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi pas publikimit të videos së atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Andon Dhima. Sipas medieve, ky i fundit ka denoncuar se ka konflikt me gazetarin Ben Blushi.

REAGIMI I BERISHES

Breaking News!

Tronditëse!

Video ekskluzive e atentatit mafioz ndaj biznesmenit Andon Dhima pasi ai denoncoi në narkoprokurori dhe ambasadën e SHBA Arben Malavitën për moskthimin e borxhit prej 100000€ nga ky i fundit. Ndërkohë biznesmeni Dhima dhe fëmijët e tij kanë denoncuar në polici se kanë konflikt të hapur vetëm me Arben Malavitën.

Andon Dhimën e shpëtoi ashensori, me saktë e vajza e tij që mbajti ashensorin gjeri sa hynë të dy pa ardhur vrasësit e tij.

Duke dënuar si një krim të shëmtuar shtetëror, i them me këtë rast Arben Malavites kthe urgjentisht paratë se për çdo akt ndaj Andon Dhimës do përgjigjesh personalisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco