VIDEO/ ‘E frikshme si gënjen ky sharlatan i pacip’, Tabaku për Ramën: Nuk kursen askënd

VIDEO/ ‘E frikshme si gënjen ky sharlatan i pacip’, Tabaku për Ramën: Nuk kursen askënd

17:58, 29/09/2020

Ish-deputetja e PD-se, Jorida Tabaku, ka publikuar një video, duke akuzuar Edi Ramen si genjeshtar dhe se ai vijon kolonën e gënjeshtrave dhe mashtrimeve.

Në postimin e saj në Facebook, Tabaku thekson se është e frikshme se si kryeministri shpik një program të tillë vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.

Postimi i plotë i Jorida Tabakut:

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!

E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.

Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco