FOTO krahasuese/ Rama braktiset edhe online, Basha 2-fish më i ndjekur

FOTO krahasuese/ Rama braktiset edhe online, Basha 2-fish më i ndjekur

13:41, 29/09/2020

Pas braktisjes totale që Edi Rama ka marrë në terren, ku e ndjekin vetëm drejtorët dhe nënpunësit, ky i fundit ka pësuar një humbje të rëndë edhe në rrjetet sociale.

Siç edhe duket, Rama nuk ndiqet më shumë se sa nga 500 veta online edhe pse sharet janë të pafundme nga administrata.

Ndryshe ka ndodhur me kreun e opozitës Lulzim Basha. Ky i fundit në një bashkëbisedim me gazetarët në selinë e PD-së, ka pasur ndjekje prej më shumë se 1200 personash live në sekondë, më shumë se 2-fishin e Edi Ramës.

Shqiptarët përveç se nuk duan ta shohin më Edi Ramën në terren, tani nuk duan ta shohin as online, duke konfirmuar sondazhet e bërë nga zyra e tij, që tregojnë se ai është duke rënë pikiatë dhe PS-ja po ashtu pas tij, po humb çdo ditë e më shumë pikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco