Berisha: Xhelat i ati, bastard i biri! Ju ftoj ta ndiqni këtë video!

Berisha: Xhelat i ati, bastard i biri! Ju ftoj ta ndiqni këtë video!

13:57, 27/09/2020

Nga Sali Berisha.

Xhelat i ati, bastard i biri! Babai i tij biologjik, xhelati Kristaq Rama, në gusht të vitit 1988 firmosi varjen në litar të poetit Havzi Nela për vargjet e tij kundër diktaturës.

Sot, pas 32 vitesh, i biri Edvin Kristaq Rama, natyrisht nuk urdhëron dot varje në litar por, siç dëshmon kjo video, dallon pak nga babai në urrejtjen e sëmurë ndaj lirisë së fjalës dhe mediave të lira.

Ju ftoj ta ndiqni!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

dulla27/09/2020 20:53

ky eshte zoti i shqiptareve!

Martin 27/09/2020 18:54

Te gjithe e njihnin Edi Ramen por edhe disa si me Te ‘civilizuar’ e mbeshteten per te ardhur ne pushtet, genjyen dhe mashtruan popullin per te. Po tani???!!! Nuk kane perse ankohen per te sepse e kane detyrim te ‘zhbejne ate qe bene’. Berisha thjesht I ka grumbulluar ne nje video por jo te gjitha. Ka edhe shume me teper dhe eshte tmerr kur degjon e shikon disa individe pa pike karakteri qe e mbeshtesin dhe kane interes te perfitojne prej tij. Turp!

Albi27/09/2020 14:22

Halabak dhe rrugac rrugesh se nje gjuhe te tille nuk e kam degjuar ne asnje vend

Shto koment

Denonco