VIDEO/ Meta falenderon vendet e BE për ndihmën e dhënë në përballimin e Covid

VIDEO/ Meta falenderon vendet e BE për ndihmën e dhënë në përballimin e Covid

21:35, 26/09/2020

Presidenti Ilir Meta ka falenderuar vendet mike të BE për ndihmën e dhënë ndaj Shqipërisë për përballimin e situatës së Covid në vend.

‘Falenderim dhe mirënjohje të thellë vendeve mike të Bashkimit Europian për ndihmën bujare të dhënë Shqipërisë për përballimin e pasojave të COVID-19. Së bashku do t'ia dalim!’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco