‘Nuk je i partisë ti, prandaj se merr provimin’/ Si përzgjidhen policët e ardhshëm

‘Nuk je i partisë ti, prandaj se merr provimin’/ Si përzgjidhen policët e ardhshëm

14:03, 25/09/2020

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin denoncues të një qytetari.

Ai shkruan se ka konkurruar në provimin e teorisë për Akademinë e Policisë dhe nuk i është dhënë provimi, vetëm se nuk është i Partisë Socialiste.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Perzgjedhje partiake per narkopolici.

Manipulime te paskrupullta me provimet.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje Doktor bëmë dije provimin e teorisë për në akademine e policise,dhe mora përgjigje në mëngjes që kisha 49 pikë sepse me 50 kaloje dhe me kishin vendos 49.

Pyeta një mikun tim sot në mëngjes përse 49 sepse une bëra dhe jam I vetëdijshëm që kisha minimumi 60 pikë. Me tha nuk ta dhanë sepse nuk je I partisë ti prandaj.

Respekte Doktor.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco