Zbardhet lista, emrat që votohen nga anëtarësia e PD në Dibër, Mat dhe Bulqizë

Zbardhet lista, emrat që votohen nga anëtarësia e PD në Dibër, Mat dhe Bulqizë

09:24, 25/09/2020

Nesër në Qarkun e Dibres do të votohet për kandidatët që do të përfaqësojnë Partinë Demokratike në zgjedhjet e ardhshme. Në këtë qark do të votohet duke filluar nga ora 10.00 deri në orën 18.00. 

Lista me emrat që kanë marrë vlerësimin e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, sipas udhëzimit do t'i nënshtrohet votimit të antarësisë: 

Dega Mat, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. BASIR ÇUPA
2. DEA KAZIU
3. DENISA VATA
4. DHURATA ÇUPI
5. KRESHNIK ÇOLLAKU
6. LINDITA DODA
7. NEZIR RIZVANI

Dega Bulqizë, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. BARDHYL RAMA
2. DURIM BALLA
3. EDMOND ISAKU
4. FLLANXA LOSHA
5. MUIS LLANAJ
6. PETRIT DODA

Dega Dibër, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. AGRON QOKU
2. ALBERT KOJKU
3. BAJRAM BALLIU
4. ILIR HYSA
5. JETON KALOSHI
6. LUAN HAKA
7. MIRELA MAZARI
8. NEHAT COLLAKU
9. XHEMAL GJUNKSHI

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco