Bejtja: Rama në qeverisje është zero, por di të bëjë propagandë

Bejtja: Rama në qeverisje është zero, por di të bëjë propagandë

22:10, 24/09/2020

Për analistin Andi Bejtja, qeverisja 8-vjeçare e Edi Ramës është më e keqja që Shqipëria ka pasur ndonjëherë.

Duke folur në studion e ‘Çim Peka LIVE’, drejtori i SYRI TV, Andi Bejtja ka është shprehur se Rama di të bëjë vetëm propagandë, nuk di të qeverisë.

Rama di të bëjë propagandë, por nuk di të qeverisë. Kemi harruar një fakt, që në vitin 1998-99 nuk mendonte se PS-së do ta merrte një njeri që vjen nga jashtë.

Kjo tregon shumë se çfarë është Edi Rama.

Edi Rama ka strategji, por të keqe dhe bizare. Është qeverisja më e keqe, sepse edhe në Bashki pati mundësi që të bënte Tiranën e re 2 dhe bëri Komunën e Parisit. Po ta shohësh Edi Ramën në qeverisje, ai është zero’, u shpreh Andi Bejtja në ‘Çim Peka LIVE’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari24/09/2020 22:20

PER SA KOHE QE SHQIPTARET JANE IDIOTE, INJORANTE, BUDALLENJ, SERVILE, TE PAAFTE, GOMERA, PULA DHE DELE, TE GJITHE KANE QEVERISUR DHE DO TE QEVERISIN VETEM ME PROPAGANDE NGA 2, 3 APO 4 HERE, ME RADHE, PO ATA, PO TE NJEJTET, KOMUNISTET, SPIUNET, FEMIJET, NIPERIT DHE MBESAT E TYRE!!! KUJTESA E SHQIPTAREVE ZGJAT VETEM 3 DITE DHE PASTAJ ZEROHET!!

Shto koment

Denonco