‘Shkojnë për të rregulluar dritat, u vjedhin pulat fshatarëve’/ Denoncimi për punonjësit e OSHE

‘Shkojnë për të rregulluar dritat, u vjedhin pulat fshatarëve’/ Denoncimi për punonjësit e OSHE

17:40, 24/09/2020

Një denoncim sa qesharak, aq edhe i shëmtuar ka mbërritur në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha, ku punonjësit e OSHE shkojnë për të rregulluar dritat dhe u vjedhin pulat fshatarëve.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Thirren per dritat dhe ua vjedhin pulat fshatrave!

Punonjesit e OSHE shkojne per te rregulluar dritat dhe u vjedhin pulat fshatareve.

Denoj me ashpersine me te madhe kete akt te shemtuar te punonjesve te narkoshtetit dhe ju bej thirrje fermereve te numerojne pulat para se te largohen hajdutet. sb

Pershendetje Doktor

Ne fshatin e elbasanit labinot katund ca maskarenje te OSHE vijne per te kontrolluar dritat dhe kur ikin cdo nate na vjedhin pulat por ta dine mire qe targen iua kemi dhe do perfundojn keq Anonim

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco