Nuk beson kush te mandati i tretë/ Shkrihuni duke qeshur me këto meme

Nuk beson kush te mandati i tretë/ Shkrihuni duke qeshur me këto meme

21:19, 23/09/2020

Në rrjetet sociale, zor se beson kush se do ketë një mandat të tretë për Edi Ramën.

Jo vetëm kaq, por komentet e tij për një mandat të tretë janë pritur me humori dhe ironi.

Dhjetëra meme janë hedhur në median sociale. Ndiqni më poshtë disa prej tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shofer Petro24/09/2020 08:23

Vazhdoni qeshni me memet ju se Komandanti e perlau edhe mendatin e trete. HAHAHAHAHAHA

veri23/09/2020 21:26

Kam pershtypjen, por edhe bindjen, qe personi qe merret me keto qe quhen "meme", ka qene me edin deri para pak kohesh. A eshte hipokrit apo hipokrat?

Shto koment

Denonco