VIDEO virale/ Ja si e identifikon Edi Ramën vogëlushja e famshme

VIDEO virale/ Ja si e identifikon Edi Ramën vogëlushja e famshme

19:17, 23/09/2020

Sot në emisionin ‘ABC e pasdites’ të moderatorit Ermal Peçi ishin të ftuar dy nga fëmijët e famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge Pëllumbi.

Mes të tjerash, moderatori u kërkoi fëmijëve të tregonin nëse i njihnin personazhet në ekran. Teksa aty u shfaq fotoja e Edi Ramës, Marge befasoi të pranishmit.

“Kush është Edi Rama,” e pyeti moderatori.

“Koronavirusi,” tha vogëlushja.

Kujtojmë se gjatë periudhës së parë të koronavirusit, Edi Rama përdori një gjuhë terrorizuese si asnjë lider tjetër në botë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco