Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të hënën, 21 shtator 2020

Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të hënën, 21 shtator 2020

23:30, 20/09/2020

Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së diel.

Këto janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e hënë, 21 shtator 2020.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ervina21/09/2020 03:24

DENONCIM SUPER SKANDALI VJEDHJE, LUTEMI SYRI HETOJENI DHE DERGOJENI NE SPAK MINISTRIA JASHTME DHE AMBASADORE NE OKB KANE VENDOSUR TE SHENBIN NDERTESEN E MISIONIT NE NYC PRONE SHQIPTARE PER TA DHENE NDERTIMIN NJE BUSINESSMAN YEFFET ME ORIGINE ARAB ME LIDHJE TE FUQISHME NE AFRIKE. TENDERI SHPALUR NGA MINISTRIA ESHTE FALCO, FITUESI ESHTE VENDOSUR NGA LART. SEKRETARI I PERGJITHSHEM DHE DREJTORE E MINISTISE JASHTME KANE UDHETYAR NE NYC PER TE BERE PRESION PUNONJESVE TE DALIN NGA NDERTESA PER TE SHKUAR NE APARTAMENTET E NDERTUESIT NGA AFRIKA NE QUEENS. E DREJTAT PER TOKEN E GODINES I JEPEN KOMPANISE NDERTUESE R&I TRADING. VJEDHJE E PASTER E PRONES SHQIPTARE NE AMERIKE. PER ARSYE KORUPTIVE. DIKUSH TA JAPE NE SPAK.

Shto koment

Denonco