Të rinjtë gjakosen me leva përballë lokalit të dhëndrit të Qazim Sejdinit, policia fshehu ngjarjen

Të rinjtë gjakosen me leva përballë lokalit të dhëndrit të Qazim Sejdinit, policia fshehu ngjarjen

17:20, 20/09/2020

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar fshehjen nga policia të një ngjarje kriminale të ndodhur në Elbasan, përballë lokalit të dhëndërit të Qazim Sejdinit, ish-kryetarit të Bashkisë.

Të rinj janë rrahur me leva dhe shkopinj, ndërsa policia e ka mbajtur të fshehur ngjarjen.

Rrahje masive ne Elbasan!

Narkopolicia fshehe ngjarjen

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Sherr masiv në Elbasan, të rinjtë rrihen me shkopinj e leva mes qytetit  para lokalit te dhendrit te ish kryetarit qe pritet te dale nga burgu keto dit

 Një sherr masiv ka ndodhur mes disa të rinjve në Elbasan. Nukjipet asnje informacion

Burimet bëjnë me dije se disa të rinj janë konfliktuar mes tyre me mjete rrethanore (shkopinj,&leva) ne afersi te rrethrrotullimit të 1 majit në Elbasan.

Burime zyrtare bëjnë me dije se të rinjtë janë zënë me njeri tjetrin përballë Hotel Skampa-s, për motive të dobëta dhe për pasojë janë shoqëruar në komisariatin e Elbasanit për sqarime të mëtejshme. Nga goditjet asnjëri nuk ka marrë plagë të rënda.

Paraprakisht behet me dije se ne konflikt janë përfshirë 4 persona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco