FOTO/ Ironia e rrjetit: Alo teze ... Angela ka harruar telefonin në zyrë

FOTO/ Ironia e rrjetit: Alo teze ... Angela ka harruar telefonin në zyrë

22:37, 18/09/2020

Edi Rama ka shkuar për një vizitë në Gjermani, por nuk është pritur nga askush, përveç disa miqve socialistë gjermanë.

Edhe pse ka pretenduar për një takim me kancelaren Gjermane, Angela Merkel, kjo e fundit nuk e ka pritur.

Edi Ramën se ka pritur asnjë prej drejtuesve kryesorë të CDU-CSU-së dhe shkak mësohet se janë bërë ndryshimet e njëanshme kushtetuese nga Rama dhe rrëzimi i marrëveshjes së 5 qershorit mes mazhorancës e opozitës për ndryshimet në Kodin Zgjedhor.

Pas refuzimit të Ramës, edhe rrjeti ka reaguar me ironi.

Më poshtë keni disa foto nga rrjeti:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku19/09/2020 07:22

Ku pjerdh Edvini, li-derri global, i Europës (deri në dhjetor) për trashaluqen Merkel, ai ka Elizën, Oltën, Ogertën, Belindën , Lindën, Mriken, Kushen e sa e sa që ja lëpijnë nga mëngjesi në mëngjes (24 orë në ditë) për gjithë vitin (deri në 25 prill). I ka si ti duash, disa trashaluqe, disa elegante, disa si dhi të egra, disa të reja, disa të stazhionuara, disa zhulse si veten... por ama të gjitha profesioniste lëpirje.

Daj Jaku18/09/2020 23:23

O Edvino, për inot të këtyre demokratve, futi i lobim nga ato qi ke zakon, nja 100 milon euro, nga ato të vjedhmet, asgjo nuk të kushton, ne pastaj boj i foto me Angelën qi të çmenen gjith këta qi të kan inot, mos i kurse paret e vjedhme se osht sevap i shejtonit.

Shto koment

Denonco