Kërpaçi nga Durrësi: Të lodhur dhe të acaruar nga shtypja, më 25 prill rinia do ti japi vetes një mundësi

Kërpaçi nga Durrësi: Të lodhur dhe të acaruar nga shtypja, më 25 prill rinia do ti japi vetes një mundësi

21:04, 18/09/2020

Para zgjedhjeve parlamentare që do zhvillohen më 25 prill, kryetarja e LRI-së Floida Kërpaçi vazhdon antarësimet e reja në qytetin e Durrësit.  

Në postimin e saj në Facebook, Kërpaçi ka postuar një foto me të rinjtë e këtij qyteti, ku thekson se, ‘të lodhur dhe të acaruar nga qeverisja e shtypjes së brezit të ri, rinia e Durrësit me 25 Prill do ti japi vetes një mundësi të re dhe qytetit një fytyrë tjetër????’.

Postimi i plotë i Floida Kërpaçit:

Kafe miqësore në Durrës ku lëvizjes tonë i bashkohen përditë vajza dhe djem që kërkojnë më shumë për Durrësin dhe veten.

Të lodhur dhe të acaruar nga qeverisja e shtypjes së brezit të ri, rinia e Durrësit me 25 Prill do ti japi vetes një mundësi të re dhe qytetit një fytyrë tjetër????

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco