Berisha shfaq pamje që akuzojnë: Zjarre të rrezikshme në Shahine të Shijakut, narkoqeveria në orgji

Berisha shfaq pamje që akuzojnë: Zjarre të rrezikshme në Shahine të Shijakut, narkoqeveria në orgji

10:09, 18/09/2020

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë për mungesën e plotë të vëmendjes ndaj zjarreve që shpërthyen në periferi të Shijakut dhe iu afruan banesave.

Berisha  publikoi në Fb, pamje të pazakonta të flakëve që po iu afroheshin shtëpive bashkë me një reagim të ashpër: “Zjarre të rrezikshme në Shahine të Shijakut. Narkoqeveria në orgji!", ka nënvizuar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco