‘Shitës ikonash të vjedhura’/ Rama uron Nanon, por çfarë thoshte Nano për të

‘Shitës ikonash të vjedhura’/ Rama uron Nanon, por çfarë thoshte Nano për të

14:58, 16/09/2020

Edi Rama sot i është lëpirë Fatos Nanos, si asnjëherë më parë, meqenëse ky i fundit ka ditëlindjen.

Dëshira për një mandat qeverisës ka bërë që Rama ti lëpihet kujt të mundet.

Por çfarë thoshte Fatos Nano për Edi Ramën më herët.

‘E mora nga Parisi me thonj të papreprë ... shitësin e ikonave të vjedhura dhe e solla e bëra njeri në Tiranë’, ishin disa prej shprehjeve të Nanos për Ramën.

Për më shumë, ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kadri hasbiu18/09/2020 18:59

kta jane komunistat e ppsh,pssh,dhe ne fund rilindasi qe hajne kokat e njeri tjetrit ne ka rrac me te ndyre ne bot jan rilindasit shqiptar dhe po nuk e zhdukem kete fare te keqe kurren e kurres nuk do bejme hajer

Rama produkt socialist16/09/2020 22:10

Pikërisht se bëre këtë mëkatë të madhe ndaj shqiptarëve o socialisti i korruptuar Nano, që solle në Shqipëri një karagjoz tjetër të korruptuar si Rama me thoj të piste e të pa prerë nga urrat e Parisit apo si shtës ikonash të vjedhura, pa katatndisi Shqipëria në vitin 2020 në ripjelljen e krimit apo një Ri-Lindje, një rrikthim në regjimet moniste komuiste të Lindjes.

Fatos Plehu16/09/2020 16:24

Ta pane sherrin nje popull i tere o faqezi...Po ç'tu desh qe e nxorre nga llumi Ramplehun...

Shtetrrumpalle 16/09/2020 16:06

Nga trafikant ikonash eDRAMA eshte promovuar në trafikant trojesh e tokash, eshte biznes me fitimprures se shitja e ikonave te vjedhura

jak16/09/2020 15:39

I duhet vetja se u be shok me Nanon ky. Nuk je i atij niveli o shoku Ram. Nano esht qytetar ,jo i pangopur si ju.

Y...t16/09/2020 15:35

Na ke bere "nder" mor mut muti.Ti shkaterove familjen tende(fale shokeve te partise dhe solidaritetit socialist) , te plasi ty se do shkateroje nje popull te tere.Mallkuar qofsh!

mallkimi16/09/2020 15:05

te zente mallkimi i shqiptarve per kete qe na bere.

Shto koment

Denonco