Fëmijët si ‘sardele’ nëpër shkolla, por Zaho nuk e ka këtë problem

Fëmijët si ‘sardele’ nëpër shkolla, por Zaho nuk e ka këtë problem

11:50, 14/09/2020

Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama ka shkuar sot për herë në shkollë.

Zaho fillon sot klasën e parë, ndërsa kryeministri dhe bashkëshortja e tij kanë publikuar foto në rrjetet sociale.

Nuk dihet se në cilën shkollë shkon Zaho, nëse është shkollë publike apo private, por duket se nuk e ka problem distancimin social.

Pamjet nga shkollat e tjera sot tregojnë grumbullime masive dhe fëmijët si ‘sardele’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari14/09/2020 16:33

ME NE FUND DOLI EDHE E VERTETA E ORIGJINES SE ZAHOVICIT!!! ZAHO BIOND??!!!!! KASTRIOT MYFTARAJ KISHTE TE DREJTE!!! ZAHOVICI ESHTE DJALI I PALIGJSHEM NGA LIDHJA JASHTEMARTESORE E ALEKSANDER VUCICIT ME SEKRETAREN E TIJ BJONDE SEXY!!! KUJT I NGJAN ZAHO BJONDI, EDVIN KRISTAQ RAMES APO LINDA RAMES???

PD Elbasan14/09/2020 15:52

Zaho u befte 100-vjec! Por....bjond nga ka dale...? Kujt i ka ngjare...?

Arberi 14/09/2020 15:13

Zahos i rrijne me sprite duke e sperkat mos ti bie qimja ne toke, zaho eshte si partizani vogel Velo, eshte pjelle komuniste dhe ne venat e Zahos rrjedh gjak i prishur bastard komunist.

elen14/09/2020 15:10

Shkolla WAT, me e lira ne Tirane, reth 4000 euro semestri, asnje gje per nje vend me pagen minimale 200 euro muaji

Malo14/09/2020 12:52

Na plasi bytha se shkoi Zaho ne shkolle. Qindra e mijera femije nuk arriten sot te shkonin ne shkolle se nuk kishin veshje, canta dhe libra!!!!!

Shto koment

Denonco