FOTOLAJM/ Kapexhiu ia ‘qep’ kostumin e burgut Taulant Ballës

FOTOLAJM/ Kapexhiu ia ‘qep’ kostumin e burgut Taulant Ballës

12:29, 14/08/2020

Mjeshtri i karikaturave, Bujar Kapexhiu, këto ditë është marrë gjerësisht me kostumet e burgut për politikanët shqiptarë.

Ditën e sotme, ai publikoi në gazetën Mapo një karikaturë që ka në qendër numrin dy të PS, Taulant Balla.

Karikatura titullohet ‘Klientelë e preferuar’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

PD Elbasan14/08/2020 13:23

Te shkoje njehere KY plehra ne HALE, dhe te behet nami!

Shto koment

Denonco