Njerëzit po vdesin, Rama 'menaxhon' pandeminë nga Jala me një ushtri rojesh nga pas

Njerëzit po vdesin, Rama 'menaxhon' pandeminë nga Jala me një ushtri rojesh nga pas

19:14, 13/08/2020

Kryeministri Rama duket se po i kalon këto ditë në jug të vendit.

Ai është filmuar së fundmi në një hotel në Jalë, siç shikohet edhe nga pamjet filmike, me një ‘ushtri’ me truproja nga pas.

Ndërkohë që poshtë tij muzika vazhdon normalisht, duke mbledhur qindra të rinj.

Ndërkohë që njerëzit po vdesin në spitale nga Covid, Rama po e menaxhon pandeminë nga Jala.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari13/08/2020 21:09

TAMAM SI ENVER HOXHA, STALINI, CAUSHESKU DHE SADAMI KUR SHKONIN ME PUSHIME!! KISHIN FRIKE NGA ZULLUMET DHE KRIMET QE I KISHIN BERE POPULLIT TE TYRE!!! KRYEMINISTRAT E BELGJIKES, LUKSEMBURGUT, HOLLANDES, AUSTRISE, SUEDISE, NORVEGJISE, ANGLISE, ZVICRES, ANGELA MERKEL SHKOJNE NEPER SUPERMARKETE DHE BEJNE SHOPPING, DALIN XHIRO NEPER PARQE, SHKOJNE NEPER PLAZHE DHE NEPER ZYRA PA ROJE, PA USHTRI ZAGARESH ME VEHTE, BILES ME BICIKLETA, SEPSE NUK KANE FRIKE NGA POPULLI I VET, SEPSE NUK E KANE VJEDHUR E NUK E KANE GRABITUR POPULLIN E VET, SEPSE NUK E KANE TERRORIZUAR DHE NUK E KANE VARFERUAR POPULLIN E VET!!! VETEM DIKTATORET E KANE FRIKE POPULLIN E VET!!! VETEM DIKTATORET RUHEN ME USHTRI ZAGARESH NGA POPULLI I VET!!!

Shkreli - keshilltari mbjelljes se qimeve 13/08/2020 20:58

Ne Jalë ka shkuar te konsultohet me A.Xhillarin (çfarë pushimesh ?! ) per PPP e Gjipesë , privatizimin e saj një orë e më Park. Do privatizohet bashke me detin, nëntokën dhe ajrin. Dokumentat po i bën Engjell Agaçi kryeministri de facto I Delestanit shqiptar. Eshte mprefur kot lali Eri. Maksimumi do jete drejtor I marredhenieve okulte brenda rilindjes. Nejse .. Xhillari eshte informator I vjeter dhe ha nga te gjitha krahet. Ngeli duke bere kura per penisin por hë hë. Doktoresha thote I ka cofur motherboard , ushquesi, HD, e deri tek mouse. Kot sben transplant me bythen e Shkrelit qe I ka ngelur cullak se aty shkuli qimet qe I "mbolli" ne kokë. Tani ka problem me cfare sapuni ti lajë ( vetem të shtunave se harxhohet uji publik) Big time për zotin me keta pabythsat e Rilindareve.

t13/08/2020 19:31

Rame m....kjo i intereson tani,kaos,vdekje,mosqeverisje ,kanabis,shthyrje,qe njerezit mos ta kene mendjen te ai,por gota mbushet e nje dite derdhet,vetem se gota e tij po mbushet me uje te qelbur

Shto koment

Denonco