Rama mashtroi me respiratorët, djali ia blen 1500 euro babait të shtruar në spitalin Covid-2

Rama mashtroi me respiratorët, djali ia blen 1500 euro babait të shtruar në spitalin Covid-2

18:15, 12/08/2020

Shqiptarët po bëjnë gjithçka për t’u kujdesur që të afërmit e tyre të mos humbasin jetën nga Covid në spital.

Madje, puna ka arrituar deri aty sa blejnë edhe respiratorë në mënyrë që t’u vijnë në ndihmë.

Një rast i tillë është edhe ai i konstatuar sot nga gazetari i Tema Tv, Armand Pire, në spitalin Covid-2.

Personi që shfaqet në pamje filmike ka blerë një respirator që kushton 1500 euro për të ndihmuar babain e tij të shtruar në këtë spital në terapi intensive.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Esmeralda 12/08/2020 21:33

Ah mos pafshin nje dite te bardhe te gjithë ata që abuzojnë me hallet e popullit. Ah o Edi Rama nuk po te mallkoj sepse eshte e kot te ndysh gojën me ty por po ja le zotit ne dore te rezervojë per ty ferrin si ke bere ti Shqipërine per shqiptaret.

Zaho kopili12/08/2020 18:54

Per thoni mashtroi doçi, legene! Rrejti si perhere duhet te thoni o brekedhjere

Shqiptari12/08/2020 18:37

KU ESHTE SPAK, APO KA IKUR NE PLAZH?? A U DHJEFSHA MU NE SPAK E BKH!!! PSE NUK E ARRESTOJNE ATE BUSHTREN MASHTRUESE MANASTRILIU QE NGELI NEPER EKRANE SI DIRIGJENTE DHE DUKE U SPERDREDHUR SI BUSHTER!!!????

Shto koment

Denonco