Sulmuan opozitën, por shefja e reaminacionit falenderon ish-deputetin e PD për 2 respiratorë!

Sulmuan opozitën, por shefja e reaminacionit falenderon ish-deputetin e PD për 2 respiratorë!

12:51, 12/08/2020

Menjëherë pas polemikës politike që drejtuesit e spiptali COVID 2 `Shefqet Ndroqi` bënë me Partinë Demokratike, shefja e reaminacionit në këtë institucion Alma Cani ka falenderuar publikisht ish-deputetin e PD, Agron Shehaj, për dhuratën e çmuar që i ka bërë spitalit ku ajo punon.

Nëpërmjet një statusi në FB Cani ka bërë të ditur se dy pajisje respiratore dhe një aparat dialize janë dhuruar për këtë spital nga politikani dhe biznesmeni Agron Shehaj.

Ajo ndër të tjera shkruan se, “Covid-19 është një përbindësh që ka ndaluar frymëmarrjen e botës mbarë”.

Sipas saj, ajo ka mbetur e prekur nga veprimi human, që sipas saj, nuk e ka bërë askush tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari12/08/2020 19:47

PO BUSHTRA MANASTIRLIU PSE NUK E PERMENDI FARE KETE XHEST KAQ HUMAN TE Z. SHEHAJ???!! AI NUK I KA PARA TE VJEDHURA NGA POPULLI E AS NGA SHTETI, NUK KA MARRE ASNJE KONCENSION, ASNJE PPP DHE ASNJE TENDER PUBLIK!!! JU VRAFTE ZOTI, O PLEHRAT E RILINDJES!!! KRIMI QENKA FUTUR NE CDO QELIZE TE SHTETIT, MANDJE PATURTPESISHT EDHE ARSIMTARET DHE MJEKET E TE GJITHA NIVELEVE JANE KTHYER NE LETRA HIGJENIKE DHE NE UTURAKE TE SATRAPIT TE SURRELIT!! BASHKEPUNTORE DHE BASHKEFAJTOR NE KRIM!!! NESER GJENI VEND DHE FUTUNI O PLEHRA!!! JU JENI MUTER DHE JO DOKTORE E PROFESORE!!! TURP TE KENI, NDYRESIRA!!!

tl12/08/2020 13:33

Perbindesh e keni bere ju e soji juaj rilindas

Sokrati12/08/2020 13:18

Mirenjohje Z Agron! JU ,PERFAQESUESI PARE DINJITOZ I VLORES NE POLITIKE DHE JO VETEM!

Shto koment

Denonco