‘Masat për popullin jo për ligjbërësit’/ Denoncohet dasma e organizuar në hotelin e deputetes së PS-së

‘Masat për popullin jo për ligjbërësit’/ Denoncohet dasma e organizuar në hotelin e deputetes së PS-së

20:20, 11/08/2020

Në një kohë kur bizneset private janë të ndaluara të organizojnë evenimente festive si dasma apo festa të tjera, një denoncim vjen nga Lushnja, ku deputetja e PS-së organizon dasma në hotelin e saj.

Në denoncimin e mbërritur në faqen e JOQ, denoncuesi shprehet se foto është bërë darken e djeshme në Hotel Blerimi në Lushnje, i cili është i deputetes se PS znj Tatjana Nurce.

“Pershendetje. Foto e bere darken e djeshme ne Hotel Blerimi në Lushnje. Masat merren për popullin jo për ligjberesit. Hotel Blerimi është i deputetes se PS znj Tatjana Nurce. Duhet të kete live nga profile të ndryshme nga të pranishmit dje. Une e pashe nga profili i nje mikut tim qe ishte në dasem”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arberi 12/08/2020 00:02

Keni Lokalin e dasmave afer sukthit qe kercet ahengu perdite dhe policia nuk i shkon se i perket deputetit Jurgis Çyrbja ( me nder deputet????) biles nga dy dasma ne dite dhe se rruajne fare se kane Skenderdhjehun qe i mbron kete rrace katunoresh????. Si tha Qazim Mulleti, po zbriti katunaria Mqytet Atdheu eshte ne rrezik, paska pas te drejte katunaria mire qe zbriti ne Mqytet por u bon dhe Deputet vendosin dhe per te ardhmen e Shqiperise ????.

KS11/08/2020 23:50

Kjo deputetja qenka si Ralf Gjoni pyeteni Ralfin kur paske bo Hotel ne Lushnje mer qen misri.

Shto koment

Denonco