Kur sfidohet Pandemia!/ Nora Malaj tregon eksperiencën e saj me virusin: Gjithcka filloi para 16 ditëve

Kur sfidohet Pandemia!/ Nora Malaj tregon eksperiencën e saj me virusin: Gjithcka filloi para 16 ditëve

18:09, 07/08/2020

Gjatë kësaj periudhe pandemie, shumë qytetarë janë prekur nga COVID-19, ku këtij infektimi nuk i ka shpëtuar as ish deputetja e LSI-së Nora Malaj.

Në një postim në Facebook, Malaj ka ndarë eksperiencën e saj 16 ditore, ku gjithacka kishte nisur si një ftohje e lehtë me kollë të thatë dhe temperaturë 37.3 vija.

Postimi i plotë i Nora Malaj:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco