'Ka zhytur shqiptarët në borxhe'/ Teliti: Koha për tu rimëkëmbur përmes planeve ekonomike

'Ka zhytur shqiptarët në borxhe'/ Teliti: Koha për tu rimëkëmbur përmes planeve ekonomike

16:59, 06/08/2020

‘Qeveria e buxhetit të falimentuar’ e ka quajtur, shefi i kabinetit të kreut të PD Dorjan Teliti qeverinë Rama, duke thënë se ka marrë në qafë ekonominë dhe shqiptarët.

Në një postim në Facebook, Teliti ka theksuar se qeveria e falimentuar ka zhytyr në borxhe shqiptarët, dhe tani është koha për tu rimëkëmbur përmes planeve ekonomike.

Në emër të Opozitës së Bashkuar, Teliti theksoi se shumë shpejt do të prezantohet plani i detajuar për daljen nga kriza.

Postimi i plotë i Dorian Telitit:

Koha për tu rimëkëmbur përmes planeve ekonomike/ Teliti:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco