Shpërthimet tragjike në Liban/ Meta: Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave

Shpërthimet tragjike në Liban/ Meta: Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave

22:10, 04/08/2020

Ngjarja e rëndë e ndodhur gjatë pasdites së sotme, ku si pasojë e dy shpërthimeve të fuqishme në kryeqytetin Bejrut të Libanit, kanë humbur jetën provizorisht 50 persona si dhe janë plagosur 3 mijë të tjerë, ka sjellë edhe ngushëllimet e Presidentit Meta.

‘Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave dhe të lënduarit nga shpërthimi tragjik në Bejrut!

Solidarizim me popullin e Libanit.’-shkruan Meta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco