Grabiten hotelet nĂ« pikun e pushimeve, policia ‘vadit hashashin’

Grabiten hotelet nĂ« pikun e pushimeve, policia ‘vadit hashashin’

17:56, 04/08/2020

Një qytetar ka denoncuar grabitjet që po ndodhin në disa hotele në zonën e Ksamilit në jug të vendit këto ditë. Rasti më i fundit është ai i grabitjes së një hoteli mbrëmjen e djeshme, ndërsa dy hotele janë grabitur në ditët e shkuara.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Pushuesit i vjedhin ne Ksamil!

Narkopolicia vadit dhe ruan hashashin. Nuk ka pune me hajnat e hoteleve.

Lexoni denoncimin e pushuesit dixhital. sb

Pershendetje Dr skandal , jemi ne ksamil na eshte vjedh hoteli mbrem naten tani mar vesh qe edhe dy hotele te tjer jan grabitur , kemi dy ore qe presim policine akoma spo vine . shtet ..’

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco