Vrasja e Elbasanit/ Denoncimi i fortë: Hajdari ishte punësuar nga Balla në administratë

Vrasja e Elbasanit/ Denoncimi i fortë: Hajdari ishte punësuar nga Balla në administratë

22:23, 02/08/2020

Pas vrasjes së Florian Lamçes në Elbasan, policia arrestoi shokët e tij, Sokol Sanxhaktarin dhe Adriano Hajdarin. I pari është dhëndri i ish-kryebashkiakut Qazim Sejdini.

Ndërkohë ish-kryeministri Sali Berisha denoncon se Adriano Hajdari ishte i punësuar në administratë.

MESAZHI I BERISHES

Vrasësit ishin të partisë!

Ditën punonte në administratë, natën vriste!

Ishte me dy rroga!

Njërën si punonjës, tjetrën si killer. sb

Doktor përshëndetje... Adriano Hajdari, i arrestuari si bashkëpunëtor në vrasje, bashke me Sanxhaktarin, kishte miqesi dhe ishte i punësuar nga Tao Tao dhe Gledian Llatja në administratën e spitalit në Elbasan... Prandaj vrasin e presin sepse kanë përkrahjen e Taulantit të partisë... Anonim ju lutem.

Foto e Adrianos nga ambientet e zyrës së punës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari02/08/2020 23:02

O ZOT I MADH!!! NUK ESHTE BALLA JOOOO, ESHTE SATRAPI I SURRELIT!! TAU-TAU ATY KA QENE QYSH ME PERPARA, NJERI KOT QE NUK E PIRDHTE ASKUSH!! POR THJESHT NGA PINJOLLI KEPUCEFSHIRES I NANOS, SOT ESHTE LANGOJA BYTHELEPIRES I RAMES!!! NE BURG DO TE PERFUNDOJE!!! SI E KATANDISEN TE GJITHE SHTET DHE ADMINISTRATEN PUBLIKE KETA HORRA, KETA MASKARENJ, BATAKCINJ DHE KRIMINELE!!!! SI RA SHTETI DHE QEVERIA NE DUART E NJE MASKARAI, E NJE TE DROGUARI, E NJE HAJDUTI ORDINER IKONASH DHE TE NJE BURGAXHIU PISANJOS!!! PSE CFARE PRISNIT TJETER JU O SHQIPTARE??? HAJDUTI DHE KRIMINELI SHOKE DHE MIQ VETEM HAJDUTET DHE KRIMINELET KA!!!

Shto koment

Denonco