Meta ngushëllon Ramën, për humbjen e nënës `

Meta ngushëllon Ramën, për humbjen e nënës

12:28, 01/08/2020

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre.

Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes.

Mesazhi i Presidentit Ilir Meta: 

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco