DOKUMENTI që nxjerr zbuluar mashtrimin: Rama nuk kishte asnjë pretendim tjetër

DOKUMENTI që nxjerr zbuluar mashtrimin: Rama nuk kishte asnjë pretendim tjetër

13:42, 16/07/2020

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, pjesë e Këshillit Politik, publikoi emailin ku përfaqësuesi socialist, Damian Gjiknuri shprehet se nuk ka asnjë pretendim për 5 qershorin.

“Rama mashtrues, nuk kishte asnjë pretendim për 5 qershorin! (Dokumenti).

Edi Rama mashtron hapur kur flet për Reformën Zgjedhore dhe ndryshimet kushtetuese e shkatërrimin e marrëveshjes së 5 qershorit.

Përfaqësuesi i Ramës në Këshill Politik, Damian Gjiknuri i ka konfirmuar me shkrim (e-mail) këtij Këshilli se nuk ka asnjë pretendim për kodin e miratuar konsensualisht sipas 5 qershorit.

Ndaj Rama është thjesht një dhunues i Kushtetutës, një uzurpator pushteti, një karagjoz politik dhe duhet trajtuar si i tillë.

Shikoni e-mailet që provojnë qartë se Rama nuk kishte asnjë pretendim,” shkruan Vasili.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari16/07/2020 13:49

I ZIU TI O GJIKNUR!!! NUK E KISHE PROVUAR KURRË BURGUN!!! JA DO TA PROVOSH VITIN TJETËR!! POR, MOS U MËRZIT, BURGU PËR BURRAT ËSHTË!!! VETË PRANOVE QË TË BËHESH LOLOJA I RAMË!!! TË GJITHËVE DO T'JU SHESË AI!!! RAMA NUK NJEH MARRËVESHJE!!! KU PJERDH RAMA PËR KE, PËR SHBA, PËR BE!!!! AI PO BËN ÇFARË I LEVERDIS ATIJ PËR TË QËNDRUAR NË PUSHTET, ME ÇFARËDO KOSTOJE PËR SHQIPËRINË DHE POPULLIN SHQIPTAR!!! POR SI DO QË TË BËJË, ÇFARËDO PALAÇOLLËQESH QË TË FABRIKOJË, HUMBJEN ME 62-63% E KA TË SIGURTË!!! RAMA NUK BEN KURRË MARRËVESHJE POR VETËM PAZARE TË FËLLIQURA DHE DALLAVERE!!! POR, GJITHSESI, TË GJITHA NË FUND I PRISH DHE I SHAKTËRRON, KUR AI E SHIKON, E KUPTON DHE E BESON QË NUK FITON!! SE CILI ISHTE EDVIN KRISTAQ RAMA KJO DIHEJ QYSH NË FILLIM!!! KËTË E DINTE EDHE KMUT FLECKENSTEIN, EDHE VLAHUTIN LESH KUQJA, EDHE BORCHARDT, EDHE LULUSHJA I SHBA, EDHE SORECA, EDHE MURRIZI, BILES E DINTE EDHE KUJTIM GJUZI!!! TË GJITHË E DININ PËR MISTER 200 MILIONSHIN FROM ALBANIA!!! POR HESHTËN PATURPËSISHT!!! E PRANUAN ASHTU SIÇ ISHTE!! TANI ZGJEDHJET E KOMISIONERËVE TË OSBE KANË NGECUR. OSBE SOT ËSHTË NË KRIZË SI SHQIPËRIA!!! ÇFARË TURPI PËR OSBE!!!! AS VETË OSBE, ME RAMËN NË KRYE, NUK PO BËN DOT ZGJEDHJE!!!! TALLJE BYTHE ME OSBE!!! SKANDAL DHE KALUAR ÇDO SKANDALI!!!! PO LE TË ZGJEDHIN SEKRETAR TË PËRGJITHSHËM TË OSBE GRAMOZ RUÇIN OSE TAULANT PALLËN (BALLËN)!!!! PUNË E MADHE!!! KUJT I PLASI BYTHA PËR OSBE, KUR ME OSBE/ODIHR PO TALL BYTHËN EDHE SKIZOFRENI I DROGUAR EDVIN KRISTAQ RAMA DHE LALI PLEHU?????!!!! KUJT IA KANË LËNË NË DORË TË MERRET ME STRATEGJITË PËR COVID-19??? RAMËS?? HAJDUTIT DHE KONDRABANDISTIT TE DËNUAR ME BURG PËR VJEDHJE IKONASH??? NJË HAJDUT ORDINER DREJTON SOT OSBE DHE FRANCA NUK PO THOTË ASGJE??!!!! NJË KRYEMINITËR I KANABISTANIT DHE KU AKOMA NUK KA GJYKATË KUSHTETUESE DHE GJYKATË TË LARTË FUNKSIONALE, DREJTON SOT OSBE???!!!! SI KA MUNDËSI!! EVROPA DHE VENDET ANTARE TE OSBE LE TË ZBATOJNË STRATEGJINË QË NDOQI STARAPI NGA SURRELI DHE TE ZBATUAR ME PERPIKMËRI USHTARËSH KOREANO-VERJOR, NGA STRUKTURAT E POSAÇME AD-HOK TE NGRITURA NGA FACEBOOK-U I HALESË SË SURRELIT DHE NGA BUSHTRAT E ZAGARËT E PAAFTË, PA PERSONALITET DHE PA DINJITET TË SHËNDETËSISË SË MJERUAR SHQIPTARE!! SUKSESET E QEVERISJES SË SATRAPIT TË SURRELIT DHE I MENAXHIMIT TË SITUATËS PARA-COVID-19, COVID-19 DHE POST-COVID-19, JANË TË PAPARA,PËR T'U MARRË SHEMBULL NGA E GJITHË DYNJAJA. SOT KEMI MË SHUMË VIKTIMA SE SA KISHIM NË KULMIN E SITUATËS SË PANDEMISË!!! O ZOT! NA RUAJ QË BOTA TË MOS MBETET NË DUART E KËTIJ IDIOTI, NARKOMANI, KLEPTOMANI DHE SKIZOFRENI TË SËMURË!!!! KUDO KU SHKELIN KËMBËT DHE PREKIN DUART I TIJ TË NDRYRA GJITHÇKA SHKATËRROHET, RRËNOHET DHE KALON NË KRIZË TË THELLË!!! KËTË PO E VUAJNË MBI KURRIZIN E TYRE TË KËRRUSUR NGA VUAJTJET TË GJITHË SHQIPTARËT!!! TANI PO E VUAN VETË OSBE!!! KËSHTU LE T'IU BËHET EDHE ATYRE!!!

Shto koment

Denonco