Një meme me Zanin/ Nuk është barcoletë, por kjo është tragjedi

Një meme me Zanin/ Nuk është barcoletë, por kjo është tragjedi

20:44, 13/07/2020

Pas lajmit se Zani Çaushi kërkon lirimin nga burgu, ish-kryeministri Sali Berisha postoi një meme virale.

Aty shfaqet Çaushi, që kërkon lirimin me qëllim që të emërohet drejtor i Kadastrës së Vlorës.

“Flet vetë,” shkruan Berisha.

Deri sot, në një kohë të shkurtër janë ndërruar shtatë drejtora kadastre në Vlorë, duke treguar se shteti nuk ekziston.

Megjithatë, Drejtori i Përgjithshëm i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame deklaroi sot nga Vlora se kjo historia e drejtorëve është kthyer në histori barcaletash.

“Shyqyr që nuk është kthyer në tragjedi,” tha ai, kur në fakt nuk ka gjë më tragjike se të shohësh që shteti nuk funksionon dhe është rrëzuar në një drejtori vendore.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shtetrrumpalle 13/07/2020 20:51

Oburra te lirohet nga drejtesia e re. Menjehere pas lirise ti legalizohen edhe pasurite e paregjistruara me amnistine eDRAMA. Cdo te thone pastaj banoret e rruges se Elbasanit? Ky shtet i eDRAMES i ktheu njerezit në horra e horrat në njerez.

Shto koment

Denonco