‘Edvin Hajduti, ortak me Beson e Partisë në Kazinonë e Besos së Partisë’

‘Edvin Hajduti, ortak me Beson e Partisë në Kazinonë e Besos së Partisë’

20:07, 10/07/2020

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi se pavarësisht se kazinosë së Tajvanit i ka skaduar licenca, ajo vazhdon hapur punën.

STATUSI I BERISHES

Edvin Hajduti, ortak me Beson e Partisë në Kazinonë e Besos së Partisë

Asaj, më 23 qershor i ka skaduar licenca, por me porosi të Edvinit qe ndan paratë me Beson, vazhdon haptas punën dhe askush nuk guxon t’i vërë dyllin.

Kjo mund të ndodhë vetëm e vetëm kur kryekreu është bashkëpronar i fshehur i saj. Përndryshe ajo nuk do funksiononte dot as dhe një ditë të vetme pas skadimit të licencës në qendër të Tiranës pa iu vendos dylli dhe konfiskuar mjetet.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje Doktor, uroj të jeni mirë... Kur doli aksioni ‘Fundi i marrëzis’ ishte Arben Ahmetaj që në studion e Opinion tha se Tajvani nuk mbyllet deri në 23 qershor 2020...sepse kishte leje nga parlamenti me kontratë për 15-20 vjet, në rast se shteti shqiptar i mbyll kazinonë, do e dëmshpërblejë 10 milionë euro. Deri këtu po i themi ok. Si ka mundësi është akoma hapur? Sipas një kërkimi në QKB, nuk ka asnjë afat mbarimi...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari10/07/2020 23:27

IKU PLAKU MERRE, IKUUUUUUUUUUU!!!! IKU E NA MORI TE KEQEN NJE HERE E MIRE!!! CFARE PAZARE IDIOTE DHE INFANTILE!!!! SATRAPI I SURRELIT ESHTE GATI T'IU JAP EDHE BYTHEN, EDHE LINDEN ME GJITHE TE BIJEN, VETEM TE MBAJE PUSHTETIN!!! E DI SHUME MIRE QE DO TE PERFUNDOJE NE BURG DHE DO T'I MERRET E DOT'I SEKUESTROHET GJITHCKA QE I KA VJEDHUR DHE I KA GRABITUR SHQIPTAREVE KETO 7 VITE DHE ATO 13 VITE SI KRYEBASHKIAK HAJDUT!! JO VETEM AI, POR E GJITHA BANDA KRIMINALE E RILINDJES DO TE PERFUNDOJNE PRAPA HEKURAVE. POR ATIJ PER USHTARET E TIJ PA TRU NUK I KERCET BYTHA SHUME E NUK I RRUHET FARE!!! AI KA HALLIN E KOKES SE TIJ SEPSE ATA DO TI SHESE QE NESEANCEN E PARE TE GJYQIT PER GRUPIN E STRUKTURUAR KRIMINAL "RILINDJA"! LE TA KRRUAJE ME SHBA DHE BE!!! LE TA KRRUAJE MIRE BYTHEN SEPSE PERFUNDON KESH FARE! NESE VERPON KUNDER MARREVESHJEVE ME SHBA DHE BE, SATRAPI I SURRELIT DO TE PERFUNDOJE FIKS SI DIKTATORET SADAM HUSEIN DHE MOHAMAR GEDAFI!!!

Shto koment

Denonco