Çim Peka: Rama i dërgoi mesazh dhe Metës, i kërkonte ...

Çim Peka: Rama i dërgoi mesazh dhe Metës, i kërkonte ...

17:08, 10/07/2020

Gazetari Çim Peka duke folur nga studio e SYRI TV, me gazetaren Armela Ferko ka treguar edhe një tjetër pazar që ka tentuar të bëjë Edi Rama.

Pas deklaratës së Bashës, që Rama i ka ofruar pazar duke i kërkuar që në këmbim të prishjes së koalicioneve ai të bëhej president dhe kreu i PD-së, kryeministër, Peka ka treguar një tjetër tentativë pazari të Ramës.

‘Atëherë unë po bëj dy gjëra. Rama i çoi mesazh kreut të opozitës duke i thënë, unë president e ti kryeministër. Këtë e deklaroi sot Basha.

Nga ana tjetër unë po tregoj edhe një gjë tjetër: Rama i ka dërguar mesazh edhe Metës, të ikë Monika nga koalicioni me Bashën dhe ti kryeministër e unë president’, tha gazetari Çim Peka në SYRI TV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kadri hasbiu11/07/2020 20:37

ay bushtra pare erdhi nga franca dhe me poshtersira si pederast qe ishte mori pushtetin dhe arriti sa vrau burrin e motres qe e kishte mbajt me buk dhe ky mostra tjeter erdhi nga franca si hajdut dhe do hiki si hajdut

Shqiptari10/07/2020 23:12

IKU PLAKU MERRE, IKUUUUUUUUUUU!!!! CFARE PAZARE IDIOTE DHE INFANTILE!!!! SATRAPI I SURRELIT ESHTE GATI T'IU JAP EDHE BYTHEN, EDHE LINDEN ME GJITHE TE BIJEN, VETEM TE MBAJE PUSHTETIN!!! E DI SHUME MIRE QE DO TE PERFUNDOJE NE BURG DHE DO T'I MERRET E DOT'I SEKUESTROHET GJITHCKA QE I KA VJEDHUR DHE I KA GRABITUR SHQIPTAREVE KETO 7 VITE DHE ATO 13 VITE SI KRYEBASHKIAK HAJDUT!! JO VETEM AI, POR E GJITHA BANDA KRIMINALE E RILINDJES DO TE PERFUNDOJNE PRAPA HEKURAVE. POR ATIJ PER USHTARET E TIJ PA TRU NUK I KERCET BYTHA SHUME E NUK I RRUHET FARE!!! AI KA HALLIN E KOKES SE TIJ SEPSE ATA DO TI SHESE QE NESEANCEN E PARE TE GJYQIT PER GRUPIN E STRUKTURUAR KRIMINAL "RILINDJA"!

Arberi 10/07/2020 17:30

Qeni rilindjes po ngordh dhe po përpëlitet spo din cfarë të bëj, ngreje prapë vetullën duke shit pordh more pederasti rilindjes të ka ardhë fundi por do të kesh fund të keq se u tregove shkërdhatë se kishe mbrojtjen e soros por soros nuk din ku është vetë në këto momente, jeni bo qen të zgjebosur të gjithë si parti sume që jeni. Dorëzoni paratë që keni vjedh skeni rrugë tjetër se prandaj kërkon të bëhesh president të shmangësh hajdutërinë që i ke bërë shqipërisë.

Shto koment

Denonco