Isa Mustafa infektohet nga koronavirusi, para 1 jave takoi Edi Ramën

Isa Mustafa infektohet nga koronavirusi, para 1 jave takoi Edi Ramën

14:21, 10/07/2020

Kryetari i LDK në Kosovë, Isa Mustafa është infektuar me koronavirus dhe do të vetëizolohet. Mustafa i njoftoi vetë në Fb miqtë tij dhe mbështetësit e shumtë në Kosovë, Shqipëri dhe nëpër botë.

Para pak ditesh ai pati ne shtepine tij edhe nje takim me Edi Ramen. 

Të nderuar miq - shkroi Mustafa. - Sot, pas analizave te kryera, kam rezultuar pozitiv me Covid-19. Përveç një plogështie, nuk vërej ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor. Anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur. Ditet në vijim do të jem i izoluar. Apeloj te të gjithë për kujdes maksimal!" ka përfunduar ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 13/07/2020 13:17

qe te dy ne djall vafshin

liku11/07/2020 18:07

Ne gop te semes i qofte sekretarit te rinise se kohes millosheviçit, tani demo(k)rrat tradhetar te shituri! Ytt..., bërllëk!

liku11/07/2020 18:07

Ne gop te semes i qofte sekretarit te rinise se kohes millosheviçit, tani demo(k)rrat tradhetar te shituri! Ytt..., bërllëk!

Shqiptari10/07/2020 23:41

ISHALLAH IA NGJIT EDHE SATRAPIT TE SURRELI DHE SHKOJNE QE TE DY PLEHRAT E KOMBIT NE GOP TE S'EMES!!!! TE VDESIN QE TE DY NJE HERE E MIRE!!!

Arberi 10/07/2020 14:40

Hajt në pill te sëmës shkofshin të gjithë tradhëtarët e trojeve shqiptare.

Shto koment

Denonco