Meta inauguron në Tiranë klubin e tifozëve tw Celtik Glasgow, i pranishëm edhe legjenda

Meta inauguron në Tiranë klubin e tifozëve tw Celtik Glasgow, i pranishëm edhe legjenda

20:54, 08/07/2020

Ditën e nesërme do të mbahet në Tiranë ceremonia e inagurimit të Celtic Supporters Club Albania. Kjo ceremonie do të mbahet në orën 20.30 me praninë e Presidentit Meta dhe legjendës së Kombëtares Shqiptare, ish-futbollistit të Celtic Fc, Rudi Vata.

‘Nesër, si 20 vjet më parë, përsëri me legjendën e futbollit tonë, Rudi Vata. ?

Këtë herë jo për të festuar fitoren e kombëtares tonë, por për të inaguruar Celtic Supporters Club Albania.

#CelticFC Hail Hail!-shkruan Meta në një postim në profilin tij në fcb.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco