VIDEOLAJM/ ‘Gjeniu’ i fjalës... Është matufepsur! Game over

VIDEOLAJM/ ‘Gjeniu’ i fjalës... Është matufepsur! Game over

16:12, 05/07/2020
A+ Aa A-

Edi Rama e mban veten për njeri që luan me fjalën.

Por kohët e fundit, ai duket se vuan shumë për të gjetur dhe fjalët.

‘Gjeniu’ i fjalës... Është matufepsur fare! Game over!’, shkruan nënkryetari i PD-së Edi Paloka me një postim të tijin në Facebook, që e shoqëron me video e mëposhtme të Ramës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kadri hasbiu05/07/2020 18:40

hahaha do jem me i lumturi ne bot ta shikoj kete moster ne psikiatri

Ridhjeresi05/07/2020 18:03

Si Vaso Vangjeli qe imiton Enverin te komedia "Gjuetia e Fundit"

N05/07/2020 17:29

Shprehja është Ha buken e turkut dhe bën duan e kaurit,por kryeministrit i është stakuar truri.Siç duket nuk ka marre dozen e duhur.

Noni05/07/2020 16:32

Or popull , eshte komplet i droguar , nuk mban me doze , duhet lidhur kryeministri i shqiptareve!!! !

Martin 05/07/2020 16:21

Eshte vape, temperatura e larte I ben njerezit konfuze dhe mund Te flasin percart.

Shto koment

Denonco