Fotoja Rama-Kurti/ 'Kur shkon pa ftuar, e gjen pa shtruar!'

Fotoja Rama-Kurti/ 'Kur shkon pa ftuar, e gjen pa shtruar!'

10:27, 30/06/2020
A+ Aa A-

Kyreministri i Shqipërisë, Edi Rama po qëndron në një vizitë dyditore në Kosovë ku po takohet me zyrtarë shtetërorë dhe partiakë.

Ai ka zhvilluar një takim me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin – takim i cili nuk dihej nëse do të mbahej për shkak të raporteve jo të mira në mes Ramës dhe Kurtit, raporton Insajderi.

Një fotografi gjatë takimit Rama-Kurti, ku shihen shikime aspak të këndshme në drejtim të njërit-tjetrit u bë virale në rrjet.

Foton e komentoi edhe ish-kryeministri Sali Berisha. 

"Foto of the day! Dje ne Prishtinë. Kur shkon pa ftuar, e gjen pa shtruar!" shkruan ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kadri hasbiu30/06/2020 12:49

po si ka mundesi te qeverisemi nga ky lugat dikur prindit na thonin ha buk se te vjen polici tani nipit tim do i them ha buk se te vjen lugat ed mostra

astrit30/06/2020 12:24

Kot i bini ne qafe Rames, fajin e ka cilesia e miellit te bardhe qe ai perdor, e cila i ka krijuar idene se eshte ujk, ne fakt eshte m..!

Noni30/06/2020 12:14

Jo vetem e gjen pa' shtruar , por gjithe kosovaret shqiptare , mbare duhet ta prisnin me " dyfek" , e te mos e lejonin me shkel kamben ne Kosove ajo ndyresir e kombit shqiptar dhe shqiptaret ne Shqiperi te mos e lejojne te kthehet e te shkel me as ne token Shqiptare .

Valamare30/06/2020 11:26

Xhaketa e Ramsit si pardesyte e vjetra ne kohe te komunizmit. I ka hy te ftohtit ne palce. Ka merdhif me gjithe lecka...

Shto koment

Denonco