Ramës nuk i shiten më librat me piktura jashtë, tani nuk ia marrin as me 60 % ulje

Ramës nuk i shiten më librat me piktura jashtë, tani nuk ia marrin as me 60 % ulje

21:07, 06/06/2020

Kreu i qeverisë Edi Rama njihet për kurimin e imazhit të tij me detaje dhe kryesisht kujdeset që jashtë vendit, të cilësohet si kryeministri “artist”.

Kjo pasi shpreh herë, kreu i qeverisë, ka hapur gjatë periudhës së tij si kryeministër i vendit, shumë ekspozita me pikturat e tij, kryesisht në Gjermani, apo vende të ndryshme të Europës.

Po ashtu Rama ka publikuar edhe një libër me pikturat e tij dhe siç duket është kujdesur që tregun e shitjes ta ketë në shtete të Evropës.

Në një foto të mbërritur së fundmi ne redaksinë e Faxweb.al, duket se libri me piktura i kryeministrit Rama, nuk është fort i shitur, pasi ka përfunduar me 60% ulje.

Fotoja është shkrepur në Zyrih, dhe shihet se libri me piktura ofrohet me 60% skonto.

Kujtojmë se Rama këtë libër me piktura Rama pak muaj më parë ia bëri dhuratë edhe kancelares gjermane Angela Merkel.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

xiku09/06/2020 13:03

Edhe femijet duhen mbajtur larg prej librit se ka ngjyra te ndyra

Landi07/06/2020 02:11

Me bej mu nja 5 cope se na eshte shtrenjtu letra e banjos knej ku jetoj

Martin 07/06/2020 00:29

Ndoshta falas... Kush do harxhonte qofte edhe 1€ per liber vlere?!

B.Q06/06/2020 22:03

Duhet me qen psikopat per me shiju pikturat e skizofrenit

Shto koment

Denonco