Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, çfarë u arrit? Edicion Special në Syri TV dhe Syri.net

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, çfarë u arrit? Edicion Special në Syri TV dhe Syri.net

21:44, 05/06/2020

Një panel analistësh dhe gazetarësh do të komentojë pas pak, live në Syri TV dhe Syri.net marrëveshjen e arritur mes pozitës dhe opozitës sa i përket reformës zgjedhore.

Çim Peka, Andi Bejtja, Enton Palushi dhe Bledian Koka do të përpiqen të zbërthejnë atë çka u arrit pak minuta më parë në Pallatin e Kongreseve.

Në 22.05 në Syri TV dhe Syri.net.

Në 22Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco